Objawy ciąży po owulacji

Jesli doszlo do zaplodnienia w czasie owulacji czy nastepuja zaraz po jakies zmiany? Zaraz po owulacji minal mi gesty i duza ilosc sluzu oraz piersi staly sie pelniejsze. Sa ta typowe objawy przed okresem. Jesli one pojawia sie zaraz pi owulacji to oznacza ze nie doszlo do zaplodnienia czy jednak sa jakies szanse na ciaze mimo tego?

Małgorzata Panek

Charakterystyczne objawy ciąży pojawiają się po kilku tygodniach. Radziłabym wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam