Objawy ciąży po trzech dniach

dzien po moim okresie, maz skonczyl we mnie, dzien pozniej tak samo, moj cykl jest nieregularny, trwa co 31, 7 dni, mozliwa ciaza? czy mozliwe sa objawy ciazy po 3 dniach? boli mnie podbrzusze, mam zgage, i kluje mnie w pachwinie, mam twardy brzuch tak jak przed okresem,a dopiero skonczylam poprzedni, czy mozliwee sa te objawy tak szybko????prosze o pomoc? i kiedy zrobic najlepiej test???

Witam! W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Podane objawy nie są swoiste, nie mniej jednak mogą być pierwszymi oznakami zajścia w ciążę. test najlepiej wykonać 10-14 dni po stosunku lub w dniu najbliższej spodziewanej miesiączki.