Objawy dyskopatii lędźwiowej bez ucisku

Czy to sa objawy dyskopatii ledzwiowej bez ucisku? Bole, dretwienia,mrowienia nog i lewej reki. Palenie i klucie stop. Bol krzyza,swiatlowstert,bol oczodolu, bol karku i uszu sporadyczny, powiekszone wezly chlonne, plamy na nogach pojawiajace sie pod wplywem ciepla, drgania miesni ciala i lewej strony twarzy, mrowienia twarzy i brzucha, wysypka na plecach b dziwna, bol miesni zwlaszcza lydek typu zakwasy jest wiele wiecej dziwnych objawow ale te najczesciej wystepuja prosze o pomopc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję wstępnie udać się do lekarza rodzinnego, lekarz po badaniu określi konieczność udania się do lekarza neurologa.