Objawy grypowe i gorączka

witam miesiąc tu miałam objawy grypo podobne tzn temperaturę koło 38 stop ,dreszcze itp ,nie przyjmowałam żadnych leków i po dobie wszystko mi mineło.Wczoraj wieczorem dostałam podobnych objawów ,i również temp 38,nie przyjmuje nic przeciw gorączkowego,i przeszło mi wszystko dziś po południu

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakiego rodzaju porady Pani oczekuje, ale z opisu wynika, że organizm samodzielnie zwalczył dwie infekcje grypopodobne (najpewniej wirusowe).