Objawy krwiomoczu a niewielki guz

Witam Mam objawy krwiomoczu ze skrzepami krwi , w morfologii podwyższone CRP , leukocytoza , ropomocz , erytrocyturia makroskopowa oraz przy badaniu USG jamy brzusznej „W miąższu nerki prawej widoczne hiperechogenne ognisko wielkości 0.5x 0.3 cm w pierwszej kolejności angiomyolipoma do oceny w badaniu kontrolnym . Czy przy tak małym guzie mogło nastąpić krwawienie? Czy dalej to konsultować ?!

Szanowna Pani, jest to możliwe ale też przyczyna krwawienia może być całkiem inna. Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym