Objawy motylicy wątrobowej

Witam, mój syn - 19 letni, stwierdzil, ze ma objawy motylicy wątrobowej. Zrobilismy mu badanie z krwi na przciwciala . Wyszedl wynik pozytywny 16,6 Ul norma jest 9 oraz 1:320 norma 1:160. Zrobilismy rownież badania wątrobowe , wyszly w normie. co dalej? O czym świadczą te wyniki, są zle, czy bardzo zle. Jakie leczeniesie stosuje? Ambulatoryjne, czy szpitalne, jak dlugo takie leczenie przebiega, Syn zaczyna studa 1-pazdziernika. a gory dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.