Objawy nadczynności tarczycy przy prawidłowych wynikach TSH i CRP

Wynik TSH2.3323 w normie , wynik CRP 1.30mg/l też w normie a ja mam objawy jakbym miała nadczynność tarczycy .Proszę o pomoc co mi jest schudłam 15 kilo w 3 miesiące jestem nerwowa , wypadają mi włosy ,mam łamliwe paznokcie ,nocne poty , dreszcze .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby dopełnić diagnostykę tarczycy proponuję oznaczenie hormonów fT3 i fT4. Taki spadek masy ciała skłania do poszukiwania przyczyny. Konieczne jest poszerzenie diagnostyki. Nie należy fiksować się tylko na zaburzeniach funkcji tarczycy.