Objawy napięcia przedmiesiączkowego

Witam serdecznie , mam pytanie odnośnie Napięcia Przedmiesiączkowego . Moja kobieta od 6 dni ma wahania nastroju , rozmawia nagle płacze później się śmieje , zamyślona chodzi .. De facto słowa typu Kocham cię do mnie kierowała 6 dni temu teraz mówi że ma wahania uczuć , czy to normalne przy Napięciu Przedmiesiączkowym? Zbyt mi to nie pozwala na sen bo się martwię co z nią nie tak,. Miesiąc temu miała okres ale bardzo słaby , więc niby teraz może być dosyć mocny.. Proszę o szybką odpowiedz ..

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!

Zespół napięcia przedmiesiączkowego może wiązać się z różnymi dolegliwości, nie jest jednak równoznaczny z całkowitą utratą kontroli nad swoim zachowaniem. Od jak dawna jesteście parą? Czy takich kilka dni złego nastroju zdarza się po raz pierwszy? Czy już wcześniej partnerka miewała podobne zmiany nastrojów?

Pozdrawiam!