Objawy nerwicy lękowej

Witam. Od około półtora miesiąca zauważyłen u siebie objawy nerwicy lękowej. Udaje mi się je samemu powoli przezwyciężać. Mam jednak problem z derealizacją, nie mogę się skoncentrować i mam wrażenie, że "wygasły" we mnie uczucia. Czy można z tym walczyć "domowymi" sposobami? Czy derealizacja minie sama, z czasem? Wolałbym uniknąć wizyty u psychologa. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Nie jest możliwe wyleczenie się z nerwicy "domowymi sposobami".
Polecam jednak leczyć się u specjalisty - lekarza psychiatry lub psychoterapeuty.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, zachęcam do spotkania ze specjalistą, aby postawił diagnozę i zaproponował Panu profesjonalną opiekę.
Pozdrawiam
Monika Prus