Objawy nerwicy lękowej u 21-latki

Mam 21 lat. Dwa lata temu stwierdzono u mnie nerwicę lękową. Teraz objawy są słabsze. Od kilku miesięcy szybko bije mi serce nie zawsze ale bardzo często nawet w stanie spokoju. Czasem towarzyszą mi bóle w klatce piersiowej (na mostku lub centralnie przy sercu) częściej przy ćwiczeniach, bieganiu. Dwa lata temu miałam badanie ekg wszystko było w porządku. Badanie krwi robię co pół roku też wszystko w normie Czy takie bóle to objaw nerwicy czy coś innego? Od dzieciństwa jestem aktywna fizycznie

mogą to byc objawy stresu, nerwicy.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią,
Gratuluję że jest Pani aktywna fizycznie i proszę to stale utrzymywać. Branie leków w trudnej chorobie męczy. Chcemy szybko wyzdrowieć, a to nie następuje, więc denerwujemy się. Te objawy, które Pani podaje są objawami nerwicy. Proszę dalej ćwiczyć, badać się systematycznie i cieszyć się swoją młodością a także aktywnością. Proszę poszukać jeszcze innych form aktywności, może chór, może jakaś grupa taneczna, tam gdzie byłaby Pani otoczona życzliwymi ludźmi. Wtedy te objawy o których Pani pisze na pewno ustąpią.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl