Objawy nerwicy lękowej u 23-letniego mężczyzny
Witam, jestem 23-letnim mężczyzną bez nałogów. Miałem robione takie badania jak: echo serca x2, próba wysiłkowa, spirometria x2, ekg, badania krwi, tomografia głowy, usg brzucha, usg jąder, usg tarczycy, rtg płuc x3, holter ekg x2, rtg kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego. Od 4 lat mam wszelkie objawy nerwicy lękowej, zdiagnozowane przez 3 psychiatrów, jednak ciężko mi uwierzyć, że nerwica może powodować rozregulowanie całego ciała, głównie serca. Czy taka ilość badań wystarcza do diagnozy?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Uwaga - zawał!
Dzień dobry,
Jeżeli trzy osoby zdiagnozowały u Pana zaburzenia lękowe, to czy kolejne potwierdzenia coś zmienią, żeby zaufał Pan specjalistom ?
tu potrzebna jest terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza