Objawy nerwicy przed ślubem

Jestem przedx slubem stres z tym zwiazany wzmaga objawy nerwicy---co mam robic , gdy partner nic nie wie

Pozdrawiam serdecznie

Witam. Większość osób przed ślubem odczuwa stres. Jeśli wzmaga on u Pani objawy, proponuje porozmawiać z przyszłym mężem na ten temat. Może taka rozmowa uspokoi Panią. Podzielicie się wzajemnie własnymi emocjami, dzięki czemu może Pani uzyskać od niego wsparcie. Natomiast jeśli rozmowy z narzeczonym nie pomogą Pani, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym.