Objawy neurologiczne przy nerwicy natręctw

2012 r - nerwica natrectw. 2014 - pecherz neurogenny, ciagle parcie na pecherz, male ilosc po kropelce. wysoki poziom PRL, stwierdzonyu gruczolak przysadki objawy neurologiczne: lekkie rece i nogi, jak podnosze reke nie czuje jej ani miesni, nogi to samo, piasek w odcinku szyjnym jak podnosze reke, wierce sie w lozku, uczucie chodzenia jak po materacu, MRI przysadki, mozg ok, gruczolak sie nie powiekszona, masa neurologow. gdzie szukac pomocy? nerwica natrectw stwierdzona. SSRI nie pomagaja.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udąc sie do lekarza psychiatry i odpowiednia psychoterapua.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza