Objawy odstawienne po leku Cloranxen

witam ile czasu w organizmie nie we krwi jest cloranxen po prostu juz nie biore 3 tyg a bralem przez 2 lata mniej wiecej 10 mg tez nie codziennie jestem alkoholikiem w trzewozci 6 lat w nerwice lekowa wpadlem zaraz po smierci mojego brata 2 lata temu ile beda trwaly objawy odstawienne najgorsze teraz to brak czasami zlapania oddechu i pustka wglowie pozdrawiam bralem tez elicea ale odstwilem 3 miesiace temu pozdrawiam cwicze na silowni

Witam,
Objawy, które Pan opisuje mogą świadczyć o obecności zespołu abstynencyjnego od BDZ. Jego czas trwania to zazwyczaj 2-3 tygodnie, ale długość trwania może różnić się indywidualnie, szczególnie, że leki te mają tendencję do kumulowania się w organizmie m.in. w tkance tłuszczowej.
Życżę zdrowia, pozdrawiam
Iwona Kos-Maszaro