Objawy odwarstwienia siatkówki

Witam, zauwazylem u siebie najprawdopodobniej objawy odwarstwienia siatkowki. Niestety jestem obecnie w Turcji i nie mam mozliwosci udania sie do okulisty a wracam dopiero za 5 dni. Czy mozliwe jest ze w tym czasie utrace wzrok? Czytalem ze blyski powinny wystepowac na obwodzie przy odwarstwieniu - u mnie tak nie jest. Ponadto mam dopiero 15 lat. Wada -1,5 dioptrii. Krotkowzrocznosc. Pomocy :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć,.