Objawy przedawkowania melatoniny

Czy po trzech tabletkach melatoniny wzietych w krotkim odstepie czasu moze sie cos stac?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że każdy lek powinno się stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z instrukcją umieszczoną w ulotce przez producenta. Niestety w opisie nie ma jednak informacji w jakiej dawce były zażyte tabletki. Jednakże zażycie trzech takich tabletek w krótkim odstępie czasu nie powinno mieć negatywnego wpływu na stan zdrowia. Na przyszłość proszę jednak unikać takich sytuacji.