Objawy przeziębienia bez gorączki

Trzy lata temu zachorowałam na silną grypę,brałam antybiotyki,ale z uwagi na to,że właśnie podjęłam nową pracę ani jednego dnia nie leżałam w łóżku.Przechodziłam to bardzo ciężko.Kilka tygodni później-i trwa to do dziś-pojawiły się znów objawy silnego przeziębienia,trwały 2 dni,bez gorączki.Od tego czasu co najmniej dwa,trzy razy każdego miesiąca jest to samo:ból głowy,mięśni,ogólne rozbicie,ból gardła,pocenie się,ból w piersiach.Robiłam podstawowe badania i wyniki były dobre.Błagam o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.