Objawy przeziębienia u 51-latka

Dzien dobry mam 51 lat mezczyzna od dwoch tygodni mam objawy przeziebienia tj.katarduzo flegmy zwlaszcza rano,bez goraczki dwa dni bylo lepiej ale od wczoraj wieczor znowu lamie mnie w kosciach nadmieniam ze przyjmuje aspiryne bayer c co 8 godz. dwie tabletki jak wezme tj. lepiej a jak dwa dni nie bralem to znowu czuje sie gorzej czy trzeba brac antybiotyk i lezec w lozku?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie konieczności przyjmowania antybiotyku można określić tylko podczas bezpośredniego badania pacjenta. Co do leżenia w łóżku to na pewno trzeba stwierdzić że odpoczynek w tego typu objawach pomaga. Celem postawienia diagnozy a także odpowiednich zaleceń Proszę zgłosić się do swojego lekarza POZ.