Objawy przypominające zawał serca

Od 10 lat mam problemy zdrowotne.Do dzis jestem w złym stanie.Leczenie nie daje poprawy.aczynałem od kardiologa a na psychiatrze skończyłem i nic.Mam objawy przypominajace zawał serca ( wtedy pogotowie ,strach ,lęk) co pare dni ,co pare tygodni. Badania nie potwierdzaja zawału(EKG,HOLLTER,TROPONINY,ECHO) lekarze zaczeli mnie leczyc na główke(zaburzenia lękowe)Pytanie czy od 10 lat lekarze mogli cos pominać i moge miec jakies wady w sercu przewodnictwie naczyniach które mi to powodują.Mam 32 lata

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej miejscowości i podjąć leczenie.
W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, bądź udać się do Poradni Leczenia Nerwic.