Objawy psychotyczne a depresja

Mam takie pytanie. Przez jakiś czas miałam objawy psychotyczne , wydawało mi się ,że jestem śledzona i stan trochę depresyjny. . Otrzymałam leki antypsychotyczne Klonazepol. i lekarz stwierdził u mnie schizofrenię paranoidalną. Przed tą diagnoza miałam jeszcze stwierdzone zaburzenia lękowo- depresyjne i brałam Asertin. Czy ustanie objawów psychotycznych oznacza, że ten epizod schiozofreniczny minał i bedę mogła wrócić do Asertinu ? Po prostu po nim czułam się lepiej

Witam serdecznie, decyzję o powrocie do leku, który przyjmowała Pani w przeszłości, może podjąć tylko i wyłącznie lekarz prowadzący Pani leczenie. Lekarz zna historię pani choroby i szczegóły dotyczące jej przebiegu, w trakcie kolejnej wizyty będzie mógł ocenić Pani aktualny stan. Warto otwarcie powiedzieć lekarzowi o swoich przemyśleniach i obserwacjach, lekarz powinien wziąć to pod uwagę i dołożyć starań, aby przyjmowanie leków w jak najmniejszym stopniu utrudniało Pani codzienne funkcjonowanie. Pozdrawiam serdecznie