Objawy rozedmy i nieżytu oskrzeli, skąpe zmiany włókniste w lewym polu podobojczykowym

Witam! Bardzo proszę o interpretacje wyniku badania zdjecia rtg klatki piersiowej w płucach objawy rozedmy i nieżytu oskrzeli, skąpe zmiany włókniste w lewym polu podobojczykowym po przebytym procesie swoistym,drobne zwapnienia we wnękach zrosty osierdziowo-opłucnowy po stronie lewej przepona gładka kąty wolne sylwetka sercowo-naczyniowa na górnej granicy normy, aortalna z silnie wysyconą aortą piersiową. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Z jakiegompowodu wykonane badanie ? Czu chorowała Pani na gruźlicę lub kontakt z osobami chorymi.