Objawy skórne na żołędzi

Witam, mam pytanie odnośnie pojawienia sie na żołędzi mojego członka na samym wierzchołku białego wyglądu, a na skórce dziwnego zrogowacenia. Dodam, że penis na żołędzi u samego wierzchu jest biały. Mogę przesłać zdjęcia w razie potrzeby do lepszej oceny mojego członka. Pozdrawiam.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Objawy o których Pan pisze mogą wskazywać na wiele czynników m.in. na zakażenia grzybicze, wirusowe lub bakteryjne. Na poziomie porady internetowej nie da się ocenić zmian skórnych, nawet gdy są dołączone zdjęcia. Najbardziej kompetentną osobą będzie lekarz specjalista dermatolog, który po ocenie zmian postawi diagnozę.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl