Objawy somatyczne przy nerwicy lękowej

psychiatra stwierdzil nerwice lekowa i przypisal leki... po nich psychicznie czuje sie ok ale objawy somatyczne nie ustepuja... gdzie sie udac do jakiego lekarza ??

Proszę Pana,
Jak rozumiem korzysta Pan z farmakoterapii. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Psychoterapia jest znakomitym sposobem poprawy jakości życia. Czy Pan potrzebuje tego podejścia terapeutycznego bezwzględnie? Tego nie mówię. Sugeruje jedynie, że psychoterapia w sposób znakomity przyczynia się do lepszego funkcjonowania, również prowadzi do ustąpienia objawów somatycznych.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski