Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy tężyczkowe po stosowaniu Therm Line

Zacznę od tego, że przez dwa ostatnie miesiące brałem spalacz Therm Line, 4 kapsułki dziennie (240mg kofeiny dziennie) do tego dieta niskokaloryczna (1200 kalorii, przy zapotrzebowaniu 3000 około - 180 cm wzrostu i 84 kg). Od tygodnia mam objawy tężyczkowe - mrowienie rąk i nóg, zimne dreszcze, stan jak przed omdleniem, podwyższone tętno przy ataku omdlenia, uczucie skołowania. Morfologia OK, EKG - OK, Wapń w normie, TSH w normie. Czy taki stan może być spowodowany spalaczami? Spalacz odstawiony
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Może być to objaw uboczny stosowanego preparatu plus intensywny wysiłek i niedobory pokarmowe.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety