Objawy wczesnej ciąży?

Mam 19 lat, współżyłam 3 razy w ciągu dni płodnych (wg lekarza wskazanych) mam bardzo obolałe piersi. Ostatnią miesiączkę miałam 26.11 dziś (17.11) wystąpił u mnie brązowy śluz, (cykle mam ok. 30 do 35 dn. czyli nieregularne). Jestem w pełni zdrowa i płodna, jak to powiedział lekarz "tylko zachodzić w ciążę" :).
Mam ogromną nadzieję, że teraz się udało. Poza tym mam ból prawego jajnika i może to wyimaginowane, ale mam wrażenie, że otoczki sutków zrobiły się ciemniejsze.
Proszę o opinię.

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Każda aktywna seksualnie para w wieku prokreacyjnym liczy się z możliwością ciąży. Przy współżyciu bez zabezpieczenia prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w najbardziej płodnym dniu cyklu (dniu owulacji) wynosi ok. 25-30%.
Proponuję poczekać do terminu miesiączki i przeprowadzić test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.
http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl