Objawy wirusa HBV po porodzie

5 miesięcy temu w ciąży wykryto u mnie wirusa HBV.Po porodZie postanowiłam zrobic wszystkie wyniki.Zrobiłam szczegółowe badania laboratoryjne pod względem funkcji wątroby od ALAT ASPAT po Proteinogram czas potrombinowy itd na zwykłej morfologii skończywszy.Wyniki wyszły bardzo dobre jedynie ALAT minimalnie ponad normę.Od kilku dni zle sie czuje jest mi słabo miewam nudności niemal cały dzien,ucisk w części potylicznej,lekki sciskoszczek,apetyt dobry.czy to moze mieć jakiś związek z wirusem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć warto zaznaczyć iż nie można koncentrować się jedynie na wirusie HBV. Wskazana jest konsultacja z neurologiem.