Objawy wskazujące na menopauzę

Mam 48 lat od prawie 2 lat nie mam miesiączki prawie wszystkie objawy. wskazują na menopauza. 3 dni temu pojawiła się jakby miesiączka Ole bardzo skala ca mam o tym myśleć proszę. o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, nieregularne cykle sa charakterystyczne dla okresu okolomenopauzalnego, ale jeśli od dwóch lat nie występowała miesiączka konieczna jest pilna konsultacja z ginekologiem, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie. Pozdrawiam.