Objawy wskazujące na niedoczynność tarczycy a wyniki badania

prawy plat tarczycy 22/26/51mm, lewy 16/17/46 mm ciesn 7mm.echgenicznosc colej t. znacznie obnizona echostruktura niejednorodna,bez ewidentnych zmian ogniskowych. zaznaczony rysunek zrebu.ponizej lewego kata zychwy wezel chlonny dl.24mm. na przebiegu miesni mos po kilka wezlow chlonnych dl. do 16mm o czesciowo zwartych wnekachi miernie wzmozonym ukrwieniu. TSHponizej0.005 FT312,79, FT432,07. co to oznacza dla mnie ? wszystkie objawy ktore mam wskazuja na niedoczynnosc .(oprocz wysokiego tetna)

Pozdrawiam.