Objawy zaburzeń przepływu krwi w tętnicach mózgowych oraz kłucie w uchu i zatykanie się

witam mam objawy zaburzen przepływu krwi w tętnicach mózgowych do tego czasami kłuje mnie w uchu i pobolewa za uchem lekarka powiedziala ze to od kregoslupa nie wydaje mi sie mam 40 lat przez 2 m-ce zatykało mi się ucho i nie słyszałam po roznych lekach(antybiotyk,metypred dexaven,avamys,betaserc,vicebrol,jonoferozy) słysze ale jeszcze cos jest nie tak czasami czuje ciagnięcia za uchem kłucia gdzies w głeboko w środku jakby zaklejało mi sie ucho co robic prosze o odpowiedz

W tym wieku to nie kręgosłup na pewno!. Co to znaczy,że masz zaburzenia przepływu krwi w tętnicach mózgowych? W tym wieku to też nie to. Ale się nabrałaś leków jak staruszka jakaś. Nic nie rób ,poczekaj to jakieś nieporozumienie? nerwy? Odpocznij od lekarzy.