Objawy zapalenie pęcherza po okresie i stosunku

Witam, mam 19 lat. Okres skończył mi się dwa dni temu, ale z jednodniową przerwą. Dwa dni temu też kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem w formie prezerwatywy. Wczoraj wieczorem zaczęłam odczuwać objawy zapalenia pęcherza, do którego mam skłodnności, po zażyciu furaginy i dużej ilości płynów objawy ustąpiły, jednak dziś zauważyłam brązowawe plamienie z pochwy. Czy jest się czym niepokoić? Nie miałam wcześniej podobnej sytuacji...

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy będą się utrzymywać, sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam