Objawy zespołu Angelmana u miesięcznego syna

Mój miesięczny synek wysuwa często język, macha bez przerwy rączkami, wsadza je do buzi. Ostatnio zaczął też denerwować się przy karmieniu, krztusi się. Czytałam o zespole Angelmana i jestem przerażona, czy to mogą być objawy tej choroby?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić diagnozę bez odpowiedniego badania. Jeśli coś Panią niepokoi w rozwoju Pani dziecka proszę się udać do pediatry.
Pozdrawiam