Obliczanie daty ostatniej miesiączki i porodu

Witam. Nie pamiętam daty ostatniej miesiaczki a jestem w ciąży. Pierwsza wizytę miałam 09.09.2013 i na usg wyszedł termin 30 kwietnia, natomiast teraz byłam u lekarza 23.04 i wyszła data na usg 09.05 już sama nie wiem kiedy urodzie malude .. pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Termin porodu określa się z dokładnością do 14 dni. I'm bardziej zaawansowana ciąża tym wynik jest bardziej precyzyjny.