Obliczanie poszczególnych dni w cyklu miesiączkowym

wieczorem dobry mam pytanie ciebie pani miała okres miesiączkowego od 12 do 16 wrzesnia , nastepny padziernik od 6 do 10 padziernik . nie wiem cykl oblicz . chciał palnowa w dziecko
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie cykle trwają 24 dni, lub akurat ten był nieregularnym. Owulacja w typ przypadku powinna nastąpić około 16.10. 2013. Są to jednak zbyt mierne dane by określić to precyzyjnie.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry,
Cykle są 24-dniowe. Największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym wypadku istnieje od 6. do 14. dnia cyklu (przyjmując za początek cyklu 1. dzień miesiączki).