Obmywanie twarzy moczem a leczenie trądziku

Czy obmywanie twarzy moczem naprawdę zwalcza trądzik? Jest to polecane, bezpiezpieczne?

Dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Bardzo mi przykro ale to o czym mówisz to zabobony.

Nie to nie jest metoda , która wyleczy trądzik.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.