Obnażanie się w szkole przez 7-latka z zespołem Aspergera i nerwicą natręctw

Witam.Syn 7lat-zespół aspergera, diagnoza 2lata temu, nerwica natręctw-diagn. rok temu,tiki od 3lat.Bartosz chodzi do 1kl szkoły integracyjnej problem od 3 mies...obnaża się w szkole w toalecie, w szatni, na boisku.Tylko w szkole tylko w tow. chłopców.Nauczyciele twierdza, ze to nawyk,nie wiemy co robić.Leki-Haloperidol krople 2-0-4, Asentra 50mg rano-1,5 tabl.Kiedy go pytam "dlaczego"odpowiada"nie wiem".Przeprasza, a na drugi dzień to samo.Jesteśmy z mężem przerażeni.Potrzebuję pomocy!! Anna.

Witam serdecznie,
Anno, napisała Pani, że syn bierze leki. Jednak czy oprócz farmakoterapii syn uczęszcza na psychoterapię, socjoterapię? Jeśli nie, to należałoby ją rozpocząć. Proszę pamiętać także, że istnieje wiele organizacji pomagających dzieciom z zespołem Aspergera i autyzmem oraz ich rodzicom, należą do nich między innymi:
1. Fundacja SYNAPSIS, www.synapsis.waw.pl
2. Zarząd Główny Krajowego Towarzystwa Autyzmu
3. Fundacja na rzecz Rodzin Dotkniętych Autyzmem, www.furda.pl
4. Fundacja SILENTIO, www.silentio.pl
5. Fundacja Rozwiązać Autyzm, www.rozwiazacautyzm.pl
6. Fundacja ALPHA, www.autyzm.lublin.pl
7. Fundacja Pomocy Osobom z Autyzmem MADA, www.mada.org.pl
8. Centrum Terapii Autyzmu, www.sotis.pl
Może się Pani zwrócić tam o pomoc.
Pozdrawiam