Obniżające się poczucie własnej wartości w małżeństwie

WITAM.JESTEM W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM OD 7 LAT (MAMY 36 i 38 LAT).JESTEŚMY JAK OGIEŃ I WODA.MĄŻ JEST OTWARTY, Z ŁATWOŚCIĄ NAWIĄZUJE KONTAKTY I PROWADZI ROZMOWY.NAWET JAK ZA KIMŚ NIE PRZEPADA, Z ŁATWOŚCIĄ UKRYWA NIECHĘĆ I PROWADZI KONWERSACJE. JA JESTEM INNA. MNIEJ OTWARTA, ALE DOSTĘPNA - MUSZĘ PRZEKONAĆ SIĘ DO POZNANEJ OSOBY.TRUDNIEJ NAWIĄZUJE ZNAJOMOŚCI-ZYSKUJĘ PO BLIŻSZYM POZNANIU.W CHWILI GNIEWU MĄŻ PRZYPOMINA MI O MNIEJSZEJ GRUPIE ZNAJOMYCH,OBNIŻA POCZUCIE WARTOŚCI, CZUJĘ SIĘ GORSZA.CO ROBIĆ?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Warto rozważyć, czy lepszą drogą byłoby skorzystanie z psychoterapii indywidualnej, czy też z terapii małżeńskiej wspólnie z mężem.

Pozdrawiam!