Obniżenie ciśnienia krwi wskutek wspomnień o złych wydarzeniach

często w nocy budzę się i przychodzą mi złe wspomnienia że coś złego zrobiłem . Spada mi wtedy ciśnienie krwi i jestem bardzo spocony . Wystarczy że ktoś głośniej się odezwie zaraz się denerwuje ze srachu .

Witam. Podane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa.