Obniżenie ciśnienia po stosowaniu leków

Zawsze mialam stosunkowo wysoki cisnienie,w lutym przez miesiac stosowalam metocard 2xdziennie,teraz mam klopot moim zdaniem z zaniskim cisnieniem i pulsem...wczoraj wieczorem 105\75 puls 69 dzis rano 110 /80 puls 50....prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie wcześniejszych wartości, proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.