Obniżenie krążka międzykręgowego oraz kręgozmyk 1 stopnia z przemieszczeniem kręgów

Witam. Miałam zrobione badanie MRI: Cechy dehydratacji krążków międzykręgowych L3-L4, L4-L5, L5-S1. Na poziomie L5;S1 ponadto obniżenie krążka międzykręgowego oraz kręgozmyk 1 stopnia z przemieszczeniem kręgów powyzej ok 6mm Na poziomie L5-S1 przepuklina wypuklajaca sie na 7mm lacznie z kregozmykiem powodują zwężenie obustronne otworów międzykregowych przepuklina pozostaje w kontakcie z korzeniami nerwowymi na tym poziomie. Pomocy co to oznacza? Ból pleców jest bardzo silny i utrudnia życie

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam