Obniżenie nastroju, niska samoocena, samotność

Od jakiegos czasu jestem nieszczesliwy nie mam dziewczyny nie umiem sobie znalesc dziewczyny jestem niesmialy,obnizenie nastroju ,samoocena krytyka u luidzi nawet u rodziny wdomu zle sie dzieje dlaczego?

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pan zmienić obecny stan przeżywania/funkcjonowania to polecam podjęcie psychoterapii. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.