Obniżenie poziomu tętna a poprawa frakcji wyrzutowej serca

czy obniżenie poziomu tętna do rzędu 40-50/min poprawia wielkość frakcji wyrzutowej serca?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, częstość akcji serca na poziomie 40-50 uderzeń na minutę jest zdecydowanie nieprawidłowa i nie poprawi frakcji wyrzutowej. Proszę skonsultować się z kardiologiem,który wskaże postępowanie terapeutyczne celem poprawy frakcji wyrzutowej. Pozdrawiam.