Obniżenie stężenia pozostałych WBC

Witam, mam 23 lata i chciałabym się dowiedzieć, czy moje wyniki są prawidłowe. WBC 5,70, RBC 4,47, HEMOGLOBINA 13,10, HEMATOKRYT 38,5%, MCH 29,30, MCHC 34,0, MCV 86,1, PŁYTKI KRWI 264, LIMFOCYTY 40,1%, POZOSTAŁYCH WBC 3,9, %NEUTROCYTÓW 56,0%, LICZBA LIMFOCYTÓW 2,3, LICZBA POZOSTAŁYCH WBC 0,2, LICZBA NEUTROCYTÓW 3,2, RDW -CV 13,3%, OB PO 1 H 8 mm, glukoza 102,9, glukoza (jed SI) 5,71, TSH 6,460.
23 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki morfologii krwi są prawidłowe, jeśli dotyczą kobiety. Niewielkim odchyleniem jest nieznaczne obniżenie stężenia wyrażonego w liczbach bezwzględnych tzw. pozostałych WBC - wskazane wykonanie rozmazu mikroskopowego.

Ponadto nieco podwyższone jest stężenie glukozy na czczo oraz podwyższone stężenie TSH - wskazane oznaczenie hormonów tarczycy fT4 i wizyta u lekarza.

Pozdrawiam