Obniżenie temperatury ciała po przeziębieniu

Witam. Przy infekcjach typu przeziębienie, grypa spada moja temperatura ciała. Tydzień temu zaczął brać antybiotyki na gardło. Antybiotyk brałem przez 5 dni. Bardzo szybko zadziały i gdy wyzdrowiało gardło to złapałem zatoki. Dzisiaj już są prawie wyleczone ale cały czas utrzymuje mi się temperature 35,2 35,5 35,9. Jestem osłabiony i to mocno czuję. Jaka moze byc tego przyczyna i co zrobic zeby szybko odzyskac forme ?

Marta Mielniczuk

Witam,
jak najbardziej po infekcji może być obniżona temperatura co jest wynikiem osłabienia. Należy zadbać o odpoczynek, wysypiać się, prawidłowo odżywiać i unikać dalszych zakażeń. Pozdrawiam