Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obniżenie trzonu L4 głównie w przedniej części

RM ODCINKA LEDZWIOWEGO OBNIZENIE TRZONU L4 GŁÓWNIE W PRZEDNIEJ CZĘŚCI -DO OKOŁO 25% Z NIEROWNOSCIAMI BLASZEK GRANICZNYCH NA POZIOMIE L4/L5 WYPUKLINA KRĄŻKA MIEDZYKREGOWEGO Z MODELOWANIEM WORKA OPONOWEGO OBUSTRONNYM ZWIAZANIEM KANAŁU MIEDZYKREGOWEGO WIĘKSZĄ PO LEWEJ Badanie wykonano po nasilonych bólach oraz utrudnieniu w chodzeniu kończyny dolnej po urazie z wysokości z roku 2004
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Szanowny Panie, z opisu wynika,że przebył Pan złamanie trzonu kręgu L4 (co jest zgodne z wywiadem - uraz w 2004r.) Pozostałe objawy oraz wynik badania NMR powinien "skonfrontować" po zbadaniu Pana lekarz - sugeruję neurochirurga.
Pozdrawiam

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety