Obniżenie wysokości krążków międzykręgowych

Proszę o pomoc w interpretacji wyników z rezonansu. Kregosłup szyjny-Obniżenie wsokości krażków międzykręgowych wielopoziomowe w odcinku szyjnym kregosłupa.Tylne uwypuklenia krążków międzykręgowych na wys.C3/C4 o szer.2.7mm;C4/C5 o szer.2.8mm oraz C6/C7 o szer.2.4mm. Opisane zmiany zwężają przednią rezerwę płynową rdzenia szyjnego oraz zachyłki boczne.

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem. Zmiany opisywane w badaniu mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.