Obniżona ilość MCV i neutrofili a podwyższona ilość limfocytów

Witam, moje badanie krwi wykazało: obniżoną ilość MCV 78,5 fl - (80-99); podwyższoną ilość limfocytów 45%- (25-30) i obniżoną ilośc Neutrofilii 46% - (50-70). Mężczyzna, 18 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli nie ma Pan żadnych dolegliwości to takie nieprawidłowości nie powinny być powodem do niepokoju. Proszę bowiem pamiętać, że niewielkie odchylenia od normy nie zawsze są wynikiem patologii. Podane wyniki proszę jednak skonsultować z lekarzem, który zlecił badanie.