Obniżona liczba leukocytów (WBC)

Jestem 35-letnią kobietą. Od kilku tygodni mam zawroty głowy, jestem osłabiona, meczę się przy niewielkim wysiłku. Bladość na twarzy, blady język. Przyjmuję profilaktycznie magnez i lecytynę. Oto dzisiejsze wyniki. Czy to niedokrwistość? OB 15mm/godz. WBC met. komorową = 3,4, RBC 4,40, HGB 13,2, HCT 40,1%, MCV 91um^3, MCH 30,0 pg, MCHC 32,9, PLT 237. Obraz krwi obw. mikroskopowo: neutr. pał.1%, neutr. podz. 51%, Eo. 5%, Limfo. 39%, Mono. 4%.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Obniżona jest liczba leukocytów (WBC). Pozostałe wyniki prawidłowe. Doradzam wizytę u lekarza, celem wdrożenia diagnostyki leukopenii (obniżenia WBC).

Pozdrawiam