Obniżona macica w drugiej ciąży

Czy gdy pierwszy porod mial odbyc sie naturalnie lez pojawila sie zamartwica wewnatrzmaciczna i wykonano cc. Teraz zaszlam w druga ciaz.1ciaza we wrzesniu ubieglego roku a obecna planowana jest ok25 wrzesnia. Jestem nosicielka hpv L-sil . Od polowt ciazy macica obnizona zelazo sie nie chce przysfajac . bardzo boje sie porodu sn . czy mam prawo rodzic cc

Lek. Tomasz Budlewski

droga porodu zależy od wielkości blizny po poprzednim cięciu cesarskim. prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po usg bedzie mozna odpowiedziec w jakim stanie jest blizna