Obniżona odporność i zgrubienie pod kolanem

MAM ZGRUBIENIE POD KOLANEM,ALE BOLE SA SLABE OKRESOWE I NIE WIEM CZY TO NAZWAC RAKIEM DO TEGO OBNIZONA ODPORNOSC, OKRESOWE BOLE KREGOSLUPA I OBRZEKI NA OBU KOSTKACH I NA JEDNEJ LYDCE NIE WIEM CO TO MOZE BYC W DODATKU CHORUJE NA DEPRESJE

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból pod kolanem może wynikać z nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Obrzęk kostek może wynikać z niewydolności krążenia, nieprawidłowości w obrębie nerek czy wątroby. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.