Obniżona temperatura ciała a osłabienie

Witam, od miesiąca mam obniżoną temperaturę ciala- od 33,5 do 34,8,sporadycznie 35,miesiąc temu zakończyłam leczenie ropienia płuca antybiotykiem zinnat,/bezsuketcznie/,oraz augmentin/skutecznie/,płuca czyste ,ale niepokoję się tą temp.jestem trochę słaba,szybko się męczę,lekarze sugerowali przeczekanie aż organizm dojdzie do siebie,ale czy aż tyle czasu? Będę wdzięczna za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Trudno mi się wypowiedzieć bez możliwości oceny badań dodatkowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego. Na pewno wymaga Pani uwagi lekarza dlatego sugeruje kontakt z lekarzem rodzinnym.